Facebook

Twitter

YouTube

        62-800 Kalisz ul. Kościuszki 6 tel. 62 767 76 10
Polish English French German Russian

Konkurs „Szkoła wolna od używek” dla uczniów szkół średnich

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kaliszu informuje, iż Główny Inspektorat Sanitarny organizuje IV edycję ogólnopolskiego konkursu „Szkoła wolna od używek” skierowanego do uczniów szkół średnich, realizowanego w ramach programu edukacyjnego „ARS, czyli jak dbać o miłość?”.

W konkursie mogą wziąć udział szkoły uczestniczące, jak również nieuczestniczące w programie.

Zadanie konkursowe polega na nagraniu i zmontowaniu filmu krótkometrażowego o tematyce dotyczącej profilaktyki uzależnień od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych.

Każda szkoła może nadesłać wyłącznie 1 pracę konkursową wraz z wymaganymi załącznikami określonymi w regulaminie konkursu do Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Kaliszu, w terminie do 8 kwietnia 2020r.

Prezentacja prac konkursowych laureatów, wyłonienie zwycięzców na poziomie krajowym, ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród będzie miało miejsce w trakcie uroczystego finału konkursu w dniu 4 czerwca 2020r. w Warszawie. Informacja o miejscu i godzinie uroczystej Gali Finałowej konkursu zostanie przekazana do 28 maja 2020r. Dla zwycięzców I, II i III miejsca etapu krajowego konkursu przewidziane są nagrody w postaci bonów podarunkowych do sieci sklepów sportowych w wysokości 3000 zł, 2000 zł oraz 1000 zł.

Więcej informacji o konkursie znajduje się w załączonym regulaminie.

W związku z powyższym serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w ww. konkursie.

Regulamin, Deklaracja, Formularz, Zgoda, Zgoda, Klauzula, Klauzula

Mapa strony

Mapa zagrożeń

Newsletter

×

 

UWAGA!

KORONAWIRUS

 

całodobowa infolinia dla obywateli 

222 500 115