Facebook

Twitter

YouTube

        62-800 Kalisz ul. Kościuszki 6 tel. 62 767 76 10
Polish English French German Russian

Szkolenie w ramach programu edukacyjnego „Mamo, Tato – co Wy na to?”

1

W dniu 1 października 2019r. w Książnicy Pedagogicznej im. A. Parczewskiego w Kaliszu zostało przeprowadzone szkolenie dla przedstawicieli przedszkoli i szkół podstawowych w ramach programu edukacyjnego „Mamo, Tato – co Wy na to?” przez pracowników Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Kaliszu z Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia: Elżbietę Wojtyłę – kierownika oraz Agnieszkę Stępniak – starszego asystenta.

Uczestnikom z placówek mieszczących się na terenie miasta Kalisza i powiatu kaliskiego, którzy wyrazili ochotę udziału w szkoleniu przedstawiono program. Omówiono cele, ramy czasowe, grupę adresatów, treści programowe oraz metodykę realizacji programu. Na zakończenie przedstawiciele placówek otrzymali materiały do realizacji programu oraz zaświadczenia ukończenia szkolenia.

Dzięki życzliwości i wsparciu dyrektor Książnicy Pedagogicznej w Kaliszu Jolanty Nowosielskiej, szkolenie odbyło się w siedzibie placówki. Uczestniczyło w nim 19 przedstawicieli przedszkoli i szkół .

A.S.

 

Mapa strony

Mapa zagrożeń

Newsletter

×

 

UWAGA!

KORONAWIRUS

 

całodobowa infolinia dla obywateli 

222 500 115