Facebook

Twitter

YouTube

        62-800 Kalisz ul. Kościuszki 6 tel. 62 767 76 10
Polish English French German Russian

Konkurs na komiks ph. „ Palić, nie palić – oto jest pytanie?” rozstrzygnięty

W dniu 15 kwietnia 2019r. odbyło się posiedzenie komisji konkursowej odnośnie podsumowania powiatowego etapu konkursu ph: „ Palić, nie palić – oto jest pytanie?” skierowanego do uczniów klas V szkół podstawowych województwa wielkopolskiego. Organizatorem konkursu jest Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Poznaniu a partnerami Kuratorium Oświaty w Poznaniu oraz Wielkopolskie Centrum Onkologii.


W skład jury weszli: Jolanta Golicka – dyrektor biura Oświaty, Zdrowia, Sportu i Kultury Starostwa Powiatowego w Kaliszu, Małgorzata Kołodziej – kierownik działu gromadzenia, uzupełniania i opracowywania zbiorów Książnicy Pedagogicznej w Kaliszu oraz pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Kaliszu: Elżbieta Wojtyła – kierownik Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia, Jarosław Kołodziej – kierownik Sekcji Informatyczno – Gospodarczej, Agnieszka Stępniak – starszy asystent Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia, Joanna Jaroma-Woźniak – młodszy asystent Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia. Z licznie nadesłanych prac wyróżnieni zostali:

- I miejsce – Laura Królak ze Szkoły Podstawowej nr 10 im. Marii Konopnickiej w Kaliszu,

- II miejsce – Zuzanna Mikuła ze Szkoły Podstawowej im. Wincentego Pola w Stawiszynie,

- III miejsce – Zuzanna Skonieczna z Zespołu Szkół w Stawie.

Laureatom serdecznie gratulujemy. Praca, która zajęła I miejsce zostanie przesłana do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Poznaniu i będzie brała udział w etapie wojewódzkim.

Mapa strony

Mapa zagrożeń

Newsletter

×

 

UWAGA!

KORONAWIRUS

 

całodobowa infolinia dla obywateli 

222 500 115