Facebook

Twitter

YouTube

        62-800 Kalisz ul. Kościuszki 6 tel. 62 767 76 10
Polish English French German Russian

Szkoła wolna od używek

Konkurs „Szkoła wolna od używek” dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

            Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kaliszu przekazuje zaproszenie Głównego Inspektora Sanitarnego do wzięcia udziału w III edycji konkursu „Szkoła wolna od używek” skierowanego do uczniów szkół ponadgimnazjalnych, realizowanego w ramach programu edukacyjnego „ARS, czyli jak dbać o miłość?”.

Zadanie konkursowe będzie polegało na nagraniu i zmontowaniu filmu krótkometrażowego o tematyce dotyczącej profilaktyki uzależnień od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych.

Każda szkoła może nadesłać wyłącznie 1 pracę konkursową do Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Kaliszu, w terminie do 16 kwietnia 2019r.

Prezentacja prac konkursowych laureatów, wyłonienie zwycięzców przez komisję konkursową na poziomie krajowym, ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród będzie miało miejsce w trakcie uroczystego finału konkursu w dniu 14 czerwca 2019r. w Warszawie. Informacja o miejscu i godzinie uroczystej Gali Finałowej konkursu zostanie przekazana w późniejszym terminie. Dla laureatów konkursu przewidziane są trzy nagrody w postaci bonów podarunkowych do sieci sklepów sportowych w wysokości 3000 zł, 2000 zł oraz 1000 zł (odpowiednio za I, II i III miejsce).

Więcej informacji o konkursie znajduje się w regulaminie.

W związku z powyższym serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w ww. konkursie.

 Do pobrania: Regulamin, Deklaracja uczestnictwa, Formularz zgłoszeniowy, Zgoda, Zgoda.

A.S.

Mapa strony

Mapa zagrożeń

Newsletter

×

 

UWAGA!

KORONAWIRUS

 

całodobowa infolinia dla obywateli 

222 500 115