Facebook

Twitter

YouTube

        62-800 Kalisz ul. Kościuszki 6 tel. 62 767 76 10
Polish English French German Russian

Program edukacyjny „Mamo, tato – co Wy na to?”

Szkolenie w ramach programu edukacyjnego „Mamo, tato – co Wy na to?”

W dniu 4 lutego 2019r. w Książnicy Pedagogicznej im. A. Parczewskiego w Kaliszu zostało przeprowadzone szkolenie przez pracowników Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Kaliszu dla przedstawicieli przedszkoli i szkół podstawowych w ramach programu edukacyjnego „Mamo, tato – co Wy na to?”.

Po uroczystym powitaniu gości przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Kaliszu – Annę Napierałę, kierownik Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia – Elżbieta Wojtyła zapoznała uczestników spotkania z programem, którego celem jest kształtowanie prawidłowych nawyków prozdrowotnych u dzieci w wieku przedszkolnym (5-, 6- letnich). Na zakończenie przedstawiciele placówek otrzymali materiały do realizacji programu oraz zaświadczenia ukończenia szkolenia.

Dodatkowo uczestników szkolenia zaszczyciła swoją obecnością Marzena Wodzińska – Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego, która podkreśliła ważność działań profilaktycznych i prozdrowotnych podejmowanych wśród społeczności, a zwłaszcza wyrabiania prawidłowych nawyków wśród dzieci oraz młodzieży.

Dzięki życzliwości i wsparciu dyrektor Książnicy Pedagogicznej im. A. Parczewskiego w Kaliszu Jolanty Nowosielskiej, szkolenie odbyło się w siedzibie placówki. Uczestniczyło w nim 53 przedstawicieli przedszkoli i szkół mieszczących się na terenie miasta Kalisza i powiatu kaliskiego.

A.S.

Mapa strony

Mapa zagrożeń

Newsletter

×

 

UWAGA!

KORONAWIRUS

 

całodobowa infolinia dla obywateli 

222 500 115