Facebook

Twitter

YouTube

        62-800 Kalisz ul. Kościuszki 6 tel. 62 767 76 10
Polish English French German Russian

Akcja „Zimowego Wypoczynku”

W dniu 15 stycznia 2019 roku w Klubie „Blaszak” w Kaliszu w ramach akcji „Zimowego Wypoczynku” pracownik Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Kaliszu z Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia - Agnieszka Stępniak wraz z funkcjonariuszem Straży Miejskiej - Agatą Dybioch przeprowadziły pogadanki dla uczestników zimowego wypoczynku.

W ramach wspólnych działań zostały przekazane ważne informacje dotyczące bezpiecznego wypoczynku podczas ferii, znaczenia racjonalnego odżywiania i aktywności fizycznej, oraz szkodliwości dymu tytoniowego oraz substancji psychoaktywnych. Dodatkowo omówiono tematykę dotyczącą przestrzegania zasad higieny, która jest szczególnie istotna w okresie wzrostu zachorowań na grypę.

Dla najmłodszych uczestników zostały przekazane kolorowanki.

Mapa strony

Mapa zagrożeń

Newsletter

×

 

Informacja!

Program profilaktyki i wczesnego wykrywania nowotworów złośliwych dolnego odcinka przewodu pokarmowego ( badanie na krew utajoną w kale dla kobiet i mężczyzn od 68 r.ż.)”

„ Pogram profilaktyki i wczesnego wykrywania chorób układu moczowo - płciowego mężczyzn ( badanie PSA skierowane dla mężczyzn od 50 r.ż.)

PATRZ KOMUNIKATY