Facebook

Twitter

YouTube

        62-800 Kalisz ul. Kościuszki 6 tel. 62 767 76 10
Polish English French German Russian

GRYPA – spotkanie z uczniami SP nr 18 w Kaliszu

20 listopada 2018 r. w SP nr 18 w Kaliszu na zaproszenie nauczycielki ze świetlicy odbyło się spotkanie z pracownikami Sekcji Oświaty Zdrowotnej i promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kaliszu, kierownikiem Elżbietą Wojtyła oraz Joanną Jaroma – Woźniak.

            Kierownik Elżbieta Wojtyła przedstawiła najpierw uczniom prezentację dotyczącą profilaktyki grypy, jak w okresie zwiększonej zachorowalności na grypę, należy pamiętać o zasadach dotyczących zarówno zdrowego stylu życia, jak też prostych czynnościach higienicznych, które mogą uchronić przed zachorowaniem. Na zakończenie spotkania odbyły się zajęcia warsztatowe mające na celu przybliżenie uczniom jak ważna jest higiena rąk. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w spotkaniu.    

 

E.W.

Mapa strony

Mapa zagrożeń

Newsletter

×

 

Informacja!

Program profilaktyki i wczesnego wykrywania nowotworów złośliwych dolnego odcinka przewodu pokarmowego ( badanie na krew utajoną w kale dla kobiet i mężczyzn od 68 r.ż.)”

„ Pogram profilaktyki i wczesnego wykrywania chorób układu moczowo - płciowego mężczyzn ( badanie PSA skierowane dla mężczyzn od 50 r.ż.)

PATRZ KOMUNIKATY