Facebook

Twitter

YouTube

        62-800 Kalisz ul. Kościuszki 6 tel. 62 767 76 10
Polish English French German Russian

Piknik „Trzymaj formę”

Kolejny piknik ph. „Trzymaj formę” w Zespole Szkół w Żelazkowie

            W minioną sobotę- 19 maja 2018r. w Zespole Szkół w Żelazkowie odbył się coroczny piknik rodzinny ph. „ Trzymaj formę”. Na zaproszenie dyrekcji placówki w imprezie wzięli udział przedstawiciele Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Kaliszu Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia: starszy asystent Agnieszka Stępniak oraz młodszy asystent Joanna Jaroma – Woźniak.

            Uczniowie, ich rodzice oraz kadra pedagogiczna przybyli na imprezę mogli skorzystać z badania smokerlyzerem, dzięki czemu sprawdzili poziom tlenku węgla w wydychanym powietrzu. Dodatkowo przy użyciu alkogogli i narkogogli, chętne osoby mogły przekonać się jak wygląda świat i jak trudno jest pod wpływem używek pokonać prosty slalom.

            W ramach realizacji programu „Trzymaj formę” szkoła przygotowała międzyszkolne konkurencje sportowe. Dzieci rywalizowały w biegach na czas oraz pokonywały tor przeszkód. Uczestnicy rywalizowali indywidualnie jak również w drużynowo.

            Dodatkowo podczas imprezy w punkcie informacyjno – edukacyjnym rozdawane były materiały edukacyjne: ulotki tytoniowe, fiszki edukacyjne – antytytoniowe, broszury, ulotki               i fiszki edukacyjne z kampanii społecznej:„ Nie pozwól odlecieć swojemu szczęściu!”.     

Dla zwycięzców konkurencji sportowych Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Kaliszu przekazała nagrody.

 

J.J.W.

Mapa strony

Mapa zagrożeń

Newsletter

×

 

UWAGA!

KORONAWIRUS

 

całodobowa infolinia dla obywateli 

222 500 115