Facebook

Twitter

YouTube

        62-800 Kalisz ul. Kościuszki 6 tel. 62 767 76 10
Polish English French German Russian

Trzeci dzień „Tygodnia Zdrowia – 2018”

W dniu 11 kwietnia 2018 roku w ramach „Tygodnia Zdrowia – 2018” w Szkole Podstawowej nr 7 w Kaliszu została przeprowadzona „Olimpiada Przedszkolaka”.

Organizatorem i pomysłodawcą konkurencji sportowych był nauczyciel wychowania fizycznego – Radosław Nowaczyk, który przy wsparciu Dyrekcji, nauczycieli oraz uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 przeprowadził na bardzo wysokim poziomie i z dużym zaangażowaniem liczne konkurencje sportowe.

Pracownicy Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia uczestniczyli w powyższych działaniach.

Dzieci przedszkolne z 13 placówek aktywnie i z dużą radością wzięły udział w imprezie. Każde z nich otrzymało od pracowników Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia nadmuchiwaną piłkę oraz dyplom, a od Szkoły Podstawowej nr 7 „zdrowe przekąski”.

„Olimpiadę Przedszkolaka” wygrała grupa dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Pluszaki”, która to, po podsumowaniu udziału w „Tygodniu Zdrowia – 2018” – została wytypowana do odbioru pucharu Prezydenta Miasta Kalisza w kategorii przedszkoli. Uroczyste wręczenie pucharu odbędzie się w dniu 13 kwietnia 2018 roku w I Liceum Ogólnokształcącym w Kaliszu.

Dyrektorom, nauczycielom i dzieciom z przedszkoli, które uczestniczyły w obchodach „Tygodnia Zdrowia – 2018” serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę.

Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w organizację powyższych działań.

 

A.S.

Mapa strony

Mapa zagrożeń

Newsletter

×

 

UWAGA!

KORONAWIRUS

 

całodobowa infolinia dla obywateli 

222 500 115