Facebook

Twitter

YouTube

        62-800 Kalisz ul. Kościuszki 6 tel. 62 767 76 10
Polish English French German Russian

Profilaktyczny Dzień Kobiet w Gastronomiku

W dniu 8 marca 2018 r. w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich im Janka Bytnara "Rudego" w Kaliszu odbyła się konferencja dotycząca zdrowia i stylu życia współczesnej kobiety w ramach innowacyjnego projektu edukacyjnego „Forum Zdrowia Kobiety Nowoczesnej”. Jej celem była edukacja zdrowotna i promocja zdrowia, jako nabywanie kompetencji zdrowotnych przez kobiety. Pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemilogicznej zostali zaproszeni do udziału w powyższej imprezie.

W ramach konferencji odbyły się prelekcje poruszające ważne aspekty zdrowia kobiety przeprowadzone przez przedstawicieli: Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Kaliszu, Kaliskiego Klubu „Amazonki", Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Kaliszu, Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kaliszu oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu.

Zgodnie z ustaleniami kierownik Sekcji Epidemiologiczne – Mariola Dwużnik przedstawiła temat - „Wirus HCV - realne zagrożenie”, a pracownik Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia - Agnieszka Stępniak poinformowała o możliwości skorzystania z materiałów dotyczących tematyki onkologicznej i zachęcających do badań oraz materiałów do programu „ARS, czyli jak dbać o miłość” i programu „Wybierz życie – pierwszy krok”.

      Spotkanie zakończyły warsztaty kosmetyczne - Kosmetyki DIY. Inicjatorem i opiekunem merytorycznym była Elwira Wiśniewska-Walczak- nauczyciel ZSGH.

A.S.

 

Mapa strony

Logowanie

Strona logowania WSSE w Poznaniu.
 

Mapa zagrożeń

Newsletter

×

 

 

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym informujemy o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwo z naszych usług, w tym  złożonych wnioskach, zgłoszeniach Państwa osoby przez lekarzy w drukach ZBL zachorowań oraz/i podejrzeń na chorobę zakaźną, wywiadach epidemiologicznych przeprowadzanych przez naszych pracowników, zbieranych podczas kontroli dokumentacji.

 

Więcej informacji w menu RODO...