Facebook

Twitter

YouTube

        62-800 Kalisz ul. Kościuszki 6 tel. 62 767 76 10
Polish English French German Russian

Podsumowanie konkursu na logo „Tygodnia Zdrowia - 2018”

W dniu 15 marca 2018r. rozstrzygnięto konkurs na logo „Tygodnia Zdrowia”, imprezy pod patronatem Prezydenta Miasta Kalisza - Grzegorza Sapińskiego, którego organizatorem jest Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Kaliszu, Sekcja Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia. Współorganizatorami „Tygodnia Zdrowia” są Straż Miejska Kalisza oraz Oddział Regionalny PCK w Kaliszu.

Do Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia wpłynęło 29 prac uczniów szkół podstawowych z miasta Kalisza i powiatu kaliskiego. Komisja Konkursowa w składzie: Dariusz Hybś - komendant Straży Miejskiej Kalisza, Jolanta Golicka - p.o. kierownika Biura Oświaty i Sportu Starostwa Powiatowego w Kaliszu, Izabela Baranowska - p.o. kierownika Oddziału Regionalnego PCK w Kaliszu, Małgorzata Waszczyńska – wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 7 w Kaliszu, Anna Napierała - p.o. Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Kaliszu oraz pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Kaliszu z Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia: Elżbieta Wojtyła – kierownik sekcji i Joanna Jaroma - Woźniak - młodszy asystent, po zapoznaniu się z pracami wyłoniła zwycięzcę konkursu. Została nim: Julia Górecka uczennica klasy VI b Zespołu Szkół w Stawiszynie.

Logo laureata I miejsca zostanie wykorzystane podczas tegorocznego „Tygodnia Zdrowia”, organizowanego w dniach 9-13 kwietnia 2018r.

jablko

A.S./J.J.W

Mapa strony

Mapa zagrożeń

Newsletter

×

UWAGA!

Zgodnie z zarządzeniem nr 17 Szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów z dnia 31 sierpnia 2018 r. w sprawie ustalenia dnia24 grudnia 2018 r. dniem wolnym od pracy dla pracowników urzędów administracji rządowej w dniu

24 grudnia 2018 r. (poniedziałek) PSSE w Kaliszu będzie nieczynna natomiast

15 grudnia 2018 r. (sobota) PSSE w Kaliszu będzie czynna od godz. 7:25 do godz. 15:00