Facebook

Twitter

YouTube

        62-800 Kalisz ul. Kościuszki 6 tel. 62 767 76 10
Polish English French German Russian

Szkoła wolna od używek

Konkurs „Szkoła wolna od używek” dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych
 

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kaliszu przekazuje zaproszenie Głównego Inspektora Sanitarnego zachęcające do wzięcia udziału w II edycji konkursu „Szkoła wolna od używek” skierowanego do szkół ponadgimnazjalnych realizujących program „ARS, czyli jak dbać o miłość?”.

Zadanie konkursowe polega na opracowaniu i zrealizowaniu projektu edukacyjnego mającego na celu przeciwdziałanie uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych substancji psychoaktywnych.

Zgłoszenie projektów konkursowych trwa do 16 kwietnia 2018 r. Należy je dostarczyć do Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Kaliszu, do Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia.

Więcej informacji o konkursie znajduję się w regulaminie. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału.    

W załączeniu do pobrania list GIS Marka Posobkiewicza, regulamin oraz wymagane dokumenty.

Materiały do pobrania: List GIS, Regulamin konkursu, Deklaracja uczestnictwa, Oświadczenie1, Oświadczenie2, Formularz zgłoszeniowy, Karta projektu, Sprawozdanie

Mapa strony

Mapa zagrożeń

Newsletter

×

UWAGA!

Zgodnie z zarządzeniem nr 17 Szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów z dnia 31 sierpnia 2018 r. w sprawie ustalenia dnia24 grudnia 2018 r. dniem wolnym od pracy dla pracowników urzędów administracji rządowej w dniu

24 grudnia 2018 r. (poniedziałek) PSSE w Kaliszu będzie nieczynna natomiast

15 grudnia 2018 r. (sobota) PSSE w Kaliszu będzie czynna od godz. 7:25 do godz. 15:00