Facebook

Twitter

YouTube

        62-800 Kalisz ul. Kościuszki 6 tel. 62 767 76 10
Polish English French German Russian

Palić, nie palić – oto jest pytanie

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kaliszu informuje, że w ramach Programu Ograniczania Zdrowotnych Następstw Palenia Tytoniu w Polsce na lata 2014-2018 po raz 18 organizowany jest konkurs „Palić, nie palić – oto jest pytanie” skierowany do uczniów klas V szkół podstawowych województwa wielkopolskiego.

Tegoroczne zadanie polegać będzie na wykonaniu gry planszowej wg załączonego regulaminu.

Zgodnie z regulaminem jedną, najlepszą pracę - wytypowaną przez Szkolną Komisję Konkursową należy przesłać na etap powiatowy, do dnia 18 kwietnia 2018 r. na adres: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kaliszu, Sekcja Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia, ul. Kościuszki 6, 62-800 Kalisz.

Nazwiska laureatów etapu powiatowego konkursu zostaną zamieszczone na stronie internetowej PSSE: www.psse-kalisz.pl w zakładce profilaktyka i promocja zdrowia, konkursy. Impreza finałowa planowana jest w dniu 29 maja 2018 r. w Multikinie w Poznaniu.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć w załączonym regulaminie lub uzyskać pod numerem telefonu 62 767 76 15.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.

Regulamin

Mapa strony

Logowanie

Strona logowania WSSE w Poznaniu.
 

Mapa zagrożeń

Newsletter

×

 

 

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym informujemy o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwo z naszych usług, w tym  złożonych wnioskach, zgłoszeniach Państwa osoby przez lekarzy w drukach ZBL zachorowań oraz/i podejrzeń na chorobę zakaźną, wywiadach epidemiologicznych przeprowadzanych przez naszych pracowników, zbieranych podczas kontroli dokumentacji.

 

Więcej informacji w menu RODO...