Facebook

Twitter

YouTube

        62-800 Kalisz ul. Kościuszki 6 tel. 62 767 76 10
Polish English French German Russian

Młodzieżowi Liderzy Zdrowia - kontra tytoń - ZS nr 9 w Kaliszu

W dniu 06 lutego 2018r. pracownicy Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Kaliszu Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia przeprowadzili szkolenie „Młodzieżowi Liderzy Zdrowia - kontra tytoń” dla 40 uczniów (22 dziewczyn i 18 chłopaków) z Zespołu Szkół nr 9 w Kaliszu: 

W ramach działań przestawiono prezentację multimedialną i film profilaktyczny  a także przeprowadzono zajęcia warsztatowe („burza mózgów”, praca w małych grupach, odgrywanie ról). W celu sprawdzenia poziomu wiedzy na temat szkodliwości dymu tytoniowego, na początku spotkania przeprowadzono ankietę wstępną, natomiast na zakończenie zajęć ankietę końcową. Przeprowadzono konkurs wiedzy w postaci krzyżówki, w którym Sekcja OZ i PZ z PSSE w Kalisz ufundowała dla najlepszego ucznia nagrodę – power bank. Każdy uczestnik szkolenia otrzymał materiały edukacyjne oraz zaświadczenie.

Ponadto chętne osoby mogły skorzystać z badania smokylizera- urządzenia mierzącego poziom tlenku węgla w wydychanym powietrzu.

 

Mapa strony

Mapa zagrożeń

Newsletter

×

UWAGA!

Zgodnie z zarządzeniem nr 17 Szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów z dnia 31 sierpnia 2018 r. w sprawie ustalenia dnia24 grudnia 2018 r. dniem wolnym od pracy dla pracowników urzędów administracji rządowej w dniu

24 grudnia 2018 r. (poniedziałek) PSSE w Kaliszu będzie nieczynna natomiast

15 grudnia 2018 r. (sobota) PSSE w Kaliszu będzie czynna od godz. 7:25 do godz. 15:00