Facebook

Twitter

YouTube

        62-800 Kalisz ul. Kościuszki 6 tel. 62 767 76 10
Polish English French German Russian

1 grudnia 2017 roku w Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Kaliszu, odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród finalistom etapów powiatowych konkursów organizowanych przez Państwową Inspekcję Sanitarną. Konkurs na film pod tytułem „Krótka historia o HIV” skierowany była do uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Laureatami tego konkursu zostali uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Kaliszu : - Natalia Płuciennik, Julia Graczyk, Mateusz Kolonko.

Laureatami konkursu dla gimnazjalistów na plakat pod hasłem „BĄDŹMY ZDROWI” są: Weronikę Szrajer z Gimnazjum nr 4 w Kaliszu, Magdalenę Kędzio z Gimnazjum w Koźminku oraz Gabrielę Goździewicz z Gimnazjum nr 2 w Kaliszu. Uczniowie wraz z opiekunami mogli zobaczyć film, który zdobył I miejsce w etapie wojewódzkim.

Natomiast 4-go grudnia przeprowadzono szkolenie dla nauczycieli z zakresu problematyki HIV/AIDS i zakażeń przenoszonych drogą płciową.  W szkoleniu uwzględniono m.in. zagadnienia dotyczące ekspozycji zawodowej na HIV i postępowania poekspozycyjnego, danych epidemiologicznych w Polsce, województwie wielkopolskim oraz w powiecie kaliskim.

 

 E.W.

E.W.

Mapa strony

Logowanie

Strona logowania WSSE w Poznaniu.
 

Mapa zagrożeń

Newsletter

×

 

 

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym informujemy o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwo z naszych usług, w tym  złożonych wnioskach, zgłoszeniach Państwa osoby przez lekarzy w drukach ZBL zachorowań oraz/i podejrzeń na chorobę zakaźną, wywiadach epidemiologicznych przeprowadzanych przez naszych pracowników, zbieranych podczas kontroli dokumentacji.

 

Więcej informacji w menu RODO...