Facebook

Twitter

YouTube

        62-800 Kalisz ul. Kościuszki 6 tel. 62 767 76 10
Polish English French German Russian

1 grudnia 2017 roku w Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Kaliszu, odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród finalistom etapów powiatowych konkursów organizowanych przez Państwową Inspekcję Sanitarną. Konkurs na film pod tytułem „Krótka historia o HIV” skierowany była do uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Laureatami tego konkursu zostali uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Kaliszu : - Natalia Płuciennik, Julia Graczyk, Mateusz Kolonko.

Laureatami konkursu dla gimnazjalistów na plakat pod hasłem „BĄDŹMY ZDROWI” są: Weronikę Szrajer z Gimnazjum nr 4 w Kaliszu, Magdalenę Kędzio z Gimnazjum w Koźminku oraz Gabrielę Goździewicz z Gimnazjum nr 2 w Kaliszu. Uczniowie wraz z opiekunami mogli zobaczyć film, który zdobył I miejsce w etapie wojewódzkim.

Natomiast 4-go grudnia przeprowadzono szkolenie dla nauczycieli z zakresu problematyki HIV/AIDS i zakażeń przenoszonych drogą płciową.  W szkoleniu uwzględniono m.in. zagadnienia dotyczące ekspozycji zawodowej na HIV i postępowania poekspozycyjnego, danych epidemiologicznych w Polsce, województwie wielkopolskim oraz w powiecie kaliskim.

 

 E.W.

E.W.

Mapa strony

Mapa zagrożeń

Newsletter

×

 

UWAGA!

KORONAWIRUS

 

całodobowa infolinia dla obywateli 

222 500 115