Facebook

Twitter

YouTube

        62-800 Kalisz ul. Kościuszki 6 tel. 62 767 76 10
Polish English French German Russian

Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu - VLO Kalisz

W ramach obchodów Światowego Dnia Rzucania Palenia Tytoniu w dniu 16 listopada 2017 roku z inicjatywy Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia z Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Kaliszu, w V Liceum Ogólnokształcącym im. Jana III Sobieskiego, przeprowadzono akcję prozdrowotną wśród uczniów i w okolicach pobliskiego supermarketu dla ogółu społeczeństwa.
W ramach wspólnych działań:

- w gablotach szkolnych wykonano gazetki na temat problemu nikotynizmu,

- zorganizowano punkty informacyjno-edukacyjno- pomiarowe w szkole i w okolicy pobliskiego supermarketu, w których uczniowie szkoły i mieszkańcy Kalisza poddawali się badaniu zawartości tlenku węgla w wydychanym powietrzu przy użyciu smokerlyzera,

- zainteresowani korzystali z konsultacji na temat sposobów rzucania palenia tytoniu lub unikania bycia biernym palaczem, a także otrzymali materiały informacyjno – edukacyjne od pracownika Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia PSSE w Kaliszu Agnieszki Stępniak. Akcja odbyła się przy współpracy pedagoga, nauczyciela i uczniów.

 

A.S.

Mapa strony

Logowanie

Strona logowania WSSE w Poznaniu.
 

Mapa zagrożeń

Newsletter

×

 

 

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym informujemy o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwo z naszych usług, w tym  złożonych wnioskach, zgłoszeniach Państwa osoby przez lekarzy w drukach ZBL zachorowań oraz/i podejrzeń na chorobę zakaźną, wywiadach epidemiologicznych przeprowadzanych przez naszych pracowników, zbieranych podczas kontroli dokumentacji.

 

Więcej informacji w menu RODO...