Facebook

Twitter

YouTube

        62-800 Kalisz ul. Kościuszki 6 tel. 62 767 76 10
Polish English French German Russian

swiss contribution

OZ.600.19.1.2017

                                                                    

Szkolenie dla szkolnego koordynatora programu „ARS, czyli jak dbać o miłość” z Zespołu Szkół Gastronomiczno- Hotelarskich im. Janka Bytnara ”Rudego” w Kaliszu

W październiku w Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Kaliszu odbyło się szkolenie dla koordynatora programu edukacyjnego „ARS, czyli jak dbać o miłość” , pani Marii Kalinowskiej, pedagoga Zespołu Szkół Gastronomiczno- Hotelarskich im. Janka Bytnara ”Rudego” w Kaliszu.

Głównym założeniem programu jest dotarcie z przekazem edukacyjnym do uczniów szkół ponadgimnazjalnych
i ograniczenie używania substancji psychoaktywnych. Wyjątkowość programu polega na nowoczesnym podejściu do profilaktyki uzależnień, które oparte jest na wartościach uznawanych przez młodych ludzi. Zasadnicza teza programu to dbanie o życie i zdrowie, dbanie o miłość w wielu jej wymiarach. Miłość może ochronić człowieka przed ryzykownymi zachowaniami związanymi z używaniem alkoholu, nikotyny, narkotyków, a ich używanie jest dla miłości toksyczne.

20171004 095440

EW

Mapa strony

Logowanie

Strona logowania WSSE w Poznaniu.
 

Mapa zagrożeń

Newsletter

×

 

 

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym informujemy o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwo z naszych usług, w tym  złożonych wnioskach, zgłoszeniach Państwa osoby przez lekarzy w drukach ZBL zachorowań oraz/i podejrzeń na chorobę zakaźną, wywiadach epidemiologicznych przeprowadzanych przez naszych pracowników, zbieranych podczas kontroli dokumentacji.

 

Więcej informacji w menu RODO...