Facebook

Twitter

YouTube

        62-800 Kalisz ul. Kościuszki 6 tel. 62 767 76 10
Polish English French German Russian

W dniu 13 października 2017 r. w Zespole Szkół Ekonomicznych pracownicy  Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Kaliszu z Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia zorganizowali szkolenie odnośnie programu „ Wiem nie biorę, jestem bezpieczny” .

Podczas szkolenia został poruszony temat tzw. „dopalaczy”, ich szkodliwości  i zagrożeń jakie ze sobą niosą. Szkolenie rozpoczęła kierownik Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia PSSE w Kaliszu Elżbieta Wojtyła, która poinformowała uczestników szkolenia o zagrożeniach, konsekwencjach zażywania oraz przedstawiła statystykę informującą o ilości zatruć „dopalaczami”. Następnie głos zabrała starszy asystent Agnieszka Stępniak, która poprowadziła część warsztatową. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w zajęciach, włączyli się w dyskusję oraz zadawali pytania.                  

W trakcie zajęć został wyświetlony film „ Nie zamykaj oczu”. Każdy uczestnik szkolenia otrzymał zaświadczenie oraz materiały edukacyjne dotyczące szkodliwości tzw. „dopalaczy” i narkotyków.

JJW

 

Mapa strony

Mapa zagrożeń

Newsletter

×

 

UWAGA!

KORONAWIRUS

 

całodobowa infolinia dla obywateli 

222 500 115