Facebook

Twitter

YouTube

        62-800 Kalisz ul. Kościuszki 6 tel. 62 767 76 10
Polish English French German Russian

Po raz kolejny pracownicy Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Kaliszu uczestniczyli w akcji propagowania zdrowego i aktywnego stylu życia.

W dniu 23 września na terenie Szkoły Podstawowej nr 7 w Kaliszu odbył się piknik rodzinny pod hasłem „Dbaj o zdrowie”. Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Kaliszu była jednym z organizatorów imprezy.

W tym dniu pracownicy Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia przeprowadzili wiele działań profilaktycznych, promujących zdrowie wśród uczestników imprezy. W punkcie informacyjno - edukacyjnym Państwowej Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej dla chętnych przeprowadzono badania zawartości tlenku węgla w wydychanym powietrzu, udzielono porad
i rozdano materiały informacyjno - edukacyjne, a także przeprowadzono konkursy wiedzy dla dzieci, młodzieży i dorosłych na temat zdrowego stylu życia, wolego od wszelkich używek. Dodatkową atrakcją były alkogogle.

Pracownicy Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia w ramach programów proponowanych przez Państwową Inspekcję Sanitarną przeprowadzili 6 konkursów dla dzieci i młodzieży oraz 1 konkurs dla rodziców. Dla wszystkich laureatów I miejsc Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Kaliszu ufundowała nagrody.

            Uczestnicy pikniku chętnie i aktywnie brali udział w konkursach
i badaniach.

 

A.S.

Mapa strony

Mapa zagrożeń

Newsletter

×

 

UWAGA!

KORONAWIRUS

 

całodobowa infolinia dla obywateli 

222 500 115