Facebook

Twitter

YouTube

        62-800 Kalisz ul. Kościuszki 6 tel. 62 767 76 10
Polish English French German Russian

Konkurs plastyczny dla gimnazjalistów pod hasłem „Bądźmy zdrowi”

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kaliszu informuje, że w ramach realizacji Projektu „Bądźmy zdrowi - wiemy, więc działamy” w roku szkolnym 2017/2018 przeprowadzona zostanie VII edycja konkursu plastycznego na plakat pod hasłem „Bądźmy zdrowi”.

Konkurs skierowany jest do uczniów klas I-III szkół gimnazjalnych. Zgodnie z regulaminem - nie mogą brać w nim udziału laureaci I miejsc etapów powiatowych konkursów przeprowadzonych w latach poprzednich.

Pracę laureata I miejsca etapu szkolnego opisaną zgodnie z regulaminem wraz z załącznikiem /zgoda na udział w konkursie/ należy przesłać lub dostarczyć w terminie do dnia 24.10.2017r. do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kaliszu – Sekcja Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia, ul. Kościuszki 6, 62-800 Kalisz.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć w załączonym regulaminie lub uzyskać pod numerem telefonu 62 767 76 15.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.

.                          

EW

Regulamin Konkursu,     Zgoda-Dziecko

Mapa strony

Logowanie

Strona logowania WSSE w Poznaniu.
 

Mapa zagrożeń

Newsletter

×

 

 

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym informujemy o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwo z naszych usług, w tym  złożonych wnioskach, zgłoszeniach Państwa osoby przez lekarzy w drukach ZBL zachorowań oraz/i podejrzeń na chorobę zakaźną, wywiadach epidemiologicznych przeprowadzanych przez naszych pracowników, zbieranych podczas kontroli dokumentacji.

 

Więcej informacji w menu RODO...