Facebook

Twitter

YouTube

        62-800 Kalisz ul. Kościuszki 6 tel. 62 767 76 10
Polish English French German Russian

W okresie wakacyjnym pracownicy Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia starają się dotrzeć do jak największej grupy dzieci i młodzieży przebywających w palcówkach letniego wypoczynku z edukacją na temat bezpieczeństwa na wakacjach.
    

W ramach Akcji Pracownicy Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kaliszu, podobnie jak
w latach poprzednich, dostarczać będą do placówek letniego wypoczynku dzieci i młodzieży materiały informacyjne (ulotki, broszury) oraz organizować spotkania z uczestnikami dotyczące zagadnień z zakresu promocji zdrowia: ogólnych zasad bezpiecznego wypoczynku; zapobiegania rozprzestrzeniania się chorób zakaźnych; szkodliwości używek psychoaktywnych (papierosów, alkoholu, narkotyków); zasad prawidłowego odżywiania; zdrowego stylu życia.

 

Jak spakować dziecko na wyjazd wakacyjny.

Mapa strony

Logowanie

Strona logowania WSSE w Poznaniu.
 

Mapa zagrożeń

Newsletter

×

 

 

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym informujemy o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

O jakich danych mówimy?

Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Państwo z naszych usług, w tym  złożonych wnioskach, zgłoszeniach Państwa osoby przez lekarzy w drukach ZBL zachorowań oraz/i podejrzeń na chorobę zakaźną, wywiadach epidemiologicznych przeprowadzanych przez naszych pracowników, zbieranych podczas kontroli dokumentacji.

 

Więcej informacji w menu RODO...