Facebook

Twitter

YouTube

        62-800 Kalisz ul. Kościuszki 6 tel. 62 767 76 10
Polish English French German Russian

Konkurs "Wiedzy o zdrowiu przedszkolaków”

II Gminny Konkurs "Wiedzy o zdrowiu przedszkolaków” w Godzieszach

W przedszkolu w Godzieszach w ramach programu edukacyjnego „Bądźmy zdrowi, wiemy więc działamy” odbył się II Gminny Konkurs "Wiedzy o zdrowiu przedszkolaków" dla dzieci z terenu placówek oświatowych gminy Godziesze.Konkurowały ze sobą drużyny reprezentujące przedstawiciele klas „zerowych” z terenu gminy.
Każda drużyna składająca się z trojga dzieci w wieku 5-6 lat brała udział w różnych konkurencjach: zagadki, przysłowia, tzw. "pytania otwarte", odgadywanie, rozpoznawanie owoców i warzyw za pomocą dotyku itp. Wszystkie dzieci wykazały się ogromną wiedzą, refleksem, cierpliwością i dojrzałością – turniej miał niezwykle profesjonalny charakter. Do komisji konkursowej został zaproszony kierownik Sekcji Oświaty Zdrowotnej i promocji Zdrowia Elżbieta Wojtyła. Komisja miała wielkie wyzwanie podczas przydzielania punktów uczestnikom.

1234

Mapa strony

Mapa zagrożeń

Newsletter

×

UWAGA!

Zgodnie z zarządzeniem nr 17 Szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów z dnia 31 sierpnia 2018 r. w sprawie ustalenia dnia24 grudnia 2018 r. dniem wolnym od pracy dla pracowników urzędów administracji rządowej w dniu

24 grudnia 2018 r. (poniedziałek) PSSE w Kaliszu będzie nieczynna natomiast

15 grudnia 2018 r. (sobota) PSSE w Kaliszu będzie czynna od godz. 7:25 do godz. 15:00